Start w wyborach do Rady Powiatu Krośnieńskiego

Szanowni Państwo,
Drodzy Wyborcy!

 

Potwierdzam, że w najbliższych wyborach samorządowych, które odbędą się w dniu 21 października 2018 r. będę ubiegać się o Wasz mandat zaufania – kandyduję do Rady Powiatu Krośnieńskiego. W mijającej 4 letniej kadencji również pracowałam jako radna – dużo zostało zrobione, ale jest jeszcze wiele nie zrealizowanych zadań dlatego ponownie proszę o poparcie.

Być może będą Państwo zaskoczeni dlaczego w tych wyborach ponownie nie staruję i ubiegam się o fotel Wójta Gminy Chorkówka. Decyzję o nie kandydowaniu, podjęłam po długim zastanowieniu i dogłębnej analizie mojej sytuacji zawodowej oraz życiowej, a także analizie innych argumentów. Nie była to dla mnie łatwa decyzja ale uważam, że na ten czas – właściwa. Nadal szczerze wyznaję, że moje hasło wyborcze sprzed 4 lat jest aktualne – „Czas na zmiany – naszą Gminę stać na więcej”

Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną, sprawy rozpoczęte doprowadzam do końca, a zobowiązania wypełniam. Jestem w trakcie dużych przedsięwzięć zawodowych, które chcę zakończyć i rozliczyć. Priorytetem jednak najbardziej istotnym i decydującym o wszystkim jest moje zdrowie, o które muszę szczególnie zadbać, które jest dla mnie najcenniejsze. Uważam, że nie można mieć wszystkiego trzeba z czegoś zrezygnować, poza tym nie ma ludzi niezastąpionych.

W tych wyborach muszę „odpuścić” jeżeli chodzi o kandydowanie na Wójta, ale nie mówię „pas” na zawsze. Cały czas pracuję, uczę się nowych umiejętności, zdobywam nowe kompetencje i doświadczenie, które chce wykorzystać na rzecz mojej Gminy i całego Powiatu Krośnieńskiego.

Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami – osoby kandydujące wystawiane są na różnych forach na ocenę anonimowych „pisarzy”, którzy poprzez tą anonimowość bez skrępowania i granic prześcigają się w nowych „rewelacjach” czy „hejtach”. Z uwagi również na to, oraz z szacunku do moich bliskich i rodziny, którzy są dla mnie najważniejsi, postanowiłam sobie i im tego oszczędzić. Start w wyborach do Rady Powiatu tego nie wykluczy, ale ze względu na ilość kandydatów myślę, że złagodzi. Dlatego w tym miejscu również proszę o wzajemny szacunek i kulturę. Słowa krytyki są potrzebne, dają inne spostrzeżenie i motywują, ale pod jednym warunkiem, że jest to krytyka merytoryczna.

Każdy ma możliwość wyboru.Jest duża liczba kandydujących, Komitetów o różnych poglądach – proszę wybrać swojego kandydata. Ze swojej strony wszystkim kandydującym gratuluję odwagi startu w wyborach, również życzę zapału, wytrwałości i powodzenia.

… a teraz „cała naprzód”!