Konwencja wyborcza

W dniu 7 października wzięłam udział w konwencji wyborczej PiS, która odbyła się w G2A Arena w Jasionce. Startując w wyborach samorządowych uczestniczę w spotkaniach przedwyborczych podczas których pada wiele pytań. Mieszkańcy pytają o możliwość wsparcia  różnych organizacji społecznych, również pytają o inwestycje drogowe.
Byłam i zdobyłam informacje u źródła.

Tak, będą pieniądze!
Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że rusza Program dla KGW (Kobiety gospodarne i wspaniałe) właśnie na to co robią od lat – na kultywowanie tradycji kulinarnych, tradycji ludowych i regionalnych. Zapraszam do współpracy przy pisaniu wniosku, pomagałam Klubom Sportowym pomogę i Kołom Gospodyń Wiejskich.
Rząd przeznaczył w 2018 roku 1,3 mld złotych na budowę oraz remonty dróg gminnych i powiatowych, natomiast w przyszłym roku będzie to przynajmniej 5 mld. zł w ramach funduszu naprawy i budowy dróg gminnych i powiatowych. Liczę, że część tej kwoty trafi do naszej Gminy i Powiatu Krośnieńskiego.

Podczas spotkania miałam okazję zamienić kilka słów z Panem Premierem Mateuszem Morawiecki, Panią Marszałek Sejmu Beatą Mazurek oraz Panią Marszałek Woj. Podkarpackiego – Marią Kurowską.