Koniec kampanii wyborczej!

Dzisiaj o godz. 24.00 kończy się kampania wyborcza w ramach Wyborów Samorządowych 2018.
Był to czas wytężonej pracy wszystkich Komitetów. Myślę, że ta kampania przejdzie do historii jako pierwsza tak kolorowa (banery, ulotki, plakaty) i pierwsza, która była dosłownie wszędzie – Internet, media społecznościowe, telewizja i radio.

Osobiście jestem już bardzo zmęczona i cieszę się na tą ciszę wyborczą, ufff!

Dziękuję Mieszkańcom Gminy Chorkówka za udział w spotkaniach przedwyborczych, za pytania, merytoryczne dyskusje i cenne uwagi.

Dziękuję również moim kolegom i koleżance z Listy PiS, którzy wraz ze mną kandydują w okręgu nr 1 (Chorkówka) do Rady Powiatu Krośnieńskiego.

Dziękuję Wam za to, że zgodziliście się kandydować bo to dzisiaj wielka odwaga.
Dziękuję, że nie konkurowaliśmy między sobą, a wspieraliśmy się, motywowali, wymienialiśmy się spostrzeżeniami. Osobiście, dla mnie była to jedna wielka lekcja. Z zaciekawieniem i dużym zainteresowaniem wsłuchiwałam się w prezentacje i priorytety wszystkich kandydatów. Od Ani Szydło nauczyłam się patrzeć inaczej na problemy najmłodszych i ich rodziców, za każdym razem kiedy jej słuchałam to myślałam, to bardzo ważne! Jurek Szczur dał mi wielką lekcję historii, pokazał jak można się nią pasjonować i szczycić się tym, że jest się właśnie stąd. Wacław Kamiński – młody emeryt ale jakże jeszcze gotowy do pracy i współpracy na rzecz rozwoju naszej Gminy. Stanisław Sajdak, bardzo opanowany człowiek, skromny i pomocny, a jakże serdeczny. Wszystkim Wam kibicuję!.

To nie ważne kto z naszej piątki przejdzie dalej (wierzę w to!), jestem spokojna, że każdy z nas wniesie do pracy w Radzie Powiatu energię, zaangażowanie i piękne wartości.

Wszystkim kandydatom, nie tylko z Komitetu Prawa i Sprawiedliwości, ale absolutnie wszystkim, którzy startują w wyborach samorządowych 2018 na wszystkie szczeble samorządu życzę wyboru – osiągniecia celu! Na listach konkurencyjnych Komitetów jest wiele znanych mi osób, które bardzo szanuję i znam z wielu bardzo ciekawych inicjatyw, zapału do pracy.

Wierzę, że każdy z Was chce jak najlepiej dla swoich społeczności, tak jak i my kandydaci Prawa i Sprawiedliwości!

Jeszcze raz dla wszystkim POWODZENIA!